Geoblog.pl    marcin3u    Podróże    Вінниця-Одеса (Winnica-Odessa) 2016    STARTujemy ✈✈✈
2016

STARTujemy ✈✈✈

Polska, Warszawa

Dwa miesiące temu, przeglądając portale lotnicze znalazłem informację o otwarciu przez UIA dwóch nowych połączeń lotniczych między Polską a Ukrainą. A mianowicie Warszawa-Winnica i Gdańsk-Iwano-Frankiwsk, wiadomo, że wybór padł na wylot z Warszawy. Bilety w najtańszej taryfie są bez bagażu rejestrowanego, tylko podręczny. Winnica jest dobrą opcja na Odessę, ponieważ przechodzi przez miasto ważny szlak kolejowy na południe. I tak nie było chętnych na wycieczkę, została moja mama, która bardzo dobrze zna rosyjski. Bardzo się ucieszyła bo jeszcze na Ukrainie nie była. Co dziwne, patrzyłem dzień przed wylotem, cena biletu była tak samo niska jak dwa miesiące temu. Z Okęcia wylatujemy z 40 minutowym opóźnieniem.

WAW>VIN 216PLN/os./RT UIA
Kupione na:
Bagaż rejestrowany na lot powrotny 494UAH(+-82PLN), biuro podróży kiyavia w Winnicy.

Kupując bilet można korzystać z rożnych taryf np. Bagaż podręczny na lot do Winnicy, z bagażem rejestrowanym na lot powrotny, taka opcja jest tańsza (60PLN za bagaż), niż dokupywanie bagażu jak my to zrobiliśmy.

UIA

Port Lotniczy Winnica

Beata Iwona Krajewska
Beata Iwona Krajewska - 2016-08-23 00:11
Szybki przelot 1-no godzinna zmiana czasu ... z powrotem za to lecisz 15 minut ;) bo cofamy czas o 1 godzinę .

marcin3u
Marcin Krajewski